SENDA logo

Portfólio

Dodávky HW a SW

Súčasťou nami poskytovaných služieb je aj dodávka hardvéru a softvéru podľa požiadaviek zákazníka. Našu ponuku tvoria známe a osvedčené značky výrobcov HW a SW. Samozrejmosťou je možnosť konzultácií a prispôsobenia produktov konkrétnym požiadavkám zákazníka a riešenia.

Hardvér

 • PC, notebooky, periférie
  Široký výber značkových počítačov, notebookov a periférií napr. HP, Lenovo, OKI, DELL. Dodávame aj kvalitné a overené repasované počítače značiek HP a DELL so zárukou. Prípadne Vám poskladáme PC presne podľa Vašich predstáv, dodáme komponenty na opravu, upgrade. Ponuku Vám pripravíme na základe Vašich požiadaviek a následnej konzultácii.
 • Serverové riešenia, sieťová a úložisková infraštruktúra.
  Servery značiek IBM a HP navrhnuté presne na konkrétne riešenie, doplnené o vhodnú sieťovú infraštruktúru, úložisko SAN prípadne NAS a zálohovanie. Vieme Vám navrhnúť a dodať kompletnú serverovú a sieťovú infraštruktúru, vybaviť Vašu serverovňu. Úlohou našich riešení je poskytnúť Vašim informačným systémov rýchlosť, stabilitu, efektivitu, nové funkcionality a bezpečnosť.
 • Spotrebný materiál.
  Pre Vaše IT zabezpečíme kompletný spotrebný materiál a to či už originálny alebo od alternatívnych výrobcov.

Softvér

 • Virtualizácia
  Dodávame virtualizačné riešenia od firmy VMware. Špecializujeme sa na riešenia pre menšie a stredné nasadenia. Dodáme Vám aj zálohovací softvér Veeam.
 • Serverové OS a aplikácie
  Najpoužívanejšie systémy od firmy Microsoft. Serverové OS Windows server a príslúchajúce licencie. Groupwarové riešenia od firmy Kerio - Kerio Connect. Bezpečnosť Vám zaručia riešenia od firmy Eset.
 • Klientské OS a aplikácie
  Celé portfólio spoločnosti Microsoft - operačné systémy a office riešenia v rôznych druhoch licencií. Aplikácie od výrobcov - Adobe, Corel, Eset, Autodesk ...

© 2014 SENDA s.r.o.